Vertical - Studio Architektury Przyrody  
  header  
 

Studio Architektury Krajobrazu "Vertical" od 2006 roku zajmuje się kreowaniem przestrzeni prywatnej i publicznej. Zaprojektowane, zbudowane i utrzymywane przez nas ogrody można zobaczyć w wielu miejscach - także jest to Wrocław. Inspirujemy się nowoczesną sztuką kreowania przestrzeni wokół nas nie zapominając o korzeniach powstawania tej dziedziny nauki jaką jest Architektura Krajobrazu.

Państwa potrzeby analizujemy w grupie wielu architektów już na poziomie tworzonych koncepcji. Także dopracowywanie ich przez jednego z nas jest konsultowane w szerszym gronie. W ten sposób powstaje spójny projekt, w którym każda element jest powiązany z kolejnym.

Projekt to nie wszystko, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, realizujemy zaprojektowane przez Nas, przestrzenie z pomocą wykwalifikowanej kadry budowlanej. Pozwala to na stałą kontrolę architekta nad postępem prac i bieżącym wyjaśnianiem niejasnych sytuacji, a także, gdy zajdzie taka potrzeba, na natychmiastowe zmiany treści projektu graficznego i dostosowanie go do sytuacji.

Po zbudowaniu projektu oferujemy także pięlegnację ogrodów i nasadzenia roślin w ramach naszej kompleksowej obsługi klienta.

"Vertical" Studio Architektury Krajobrazu jest certyfikowaną przez Hunter POLSKA firmą, zajmującą się projektowaniem oraz instalacją systemów automatycznego nawadniania tej renomowanej marki.

Projektowanie ogrodów, projekty nawadaniania - ich cena jest konkurencyjna w porównaniu z ofertą innych pracowni z Wrocławia.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Posiadane certyfikaty: