Vertical - Studio Architektury Przyrody  
  header  
 

Firma "Vertical" zajmuje się projektowaniem terenów zieleni wokół budynków mieszkalnych, ogrodów przydomowych , placów zabaw, organizacją przestrzeni publicznej, parków, skwerów jak również wykonawstwem w/w założeń.

Projekt – po wcześniejszym umówieniu spotykamy się na miejscu przyszłej inwestycji, tworzymy dokumentację fotograficzną miejsca oraz zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami oraz zakresem prac. Dostarczamy koncepcję przyszłego założenia, po zaakceptowaniu jednej z nich przechodzimy do tworzenia projektu wraz z wizualizacjami 3D wybranych elementów. Kolejnym krokiem jest realizacja zaprojektowanego założenia ogrodowego.

Opracowanie zawiera:

  • plansze projektowe
  • wizualizacje
  • spis roślin
  • kosztorys
  • propozycje mebli ogrodowych
  • pielęgnacja ogrodu - wytyczne

Systemy nawadniające HUNTER: - proponujemy 5% rabatu od cen katalogowych amerykańskiej firmy Hunter z możliwością uzyskania większego rabatu przy dużych projektach nawadaniania we Wrocławiu i nie tylko!

Nasadzenia roślin – sadzimy rośliny tylko od pewnych dostawców z wieloletnim doświadczeniem w branży szkółkarskiej.

Trawniki z rolki i siewu – stosujemy tylko nasiona i nawozy najlepszych zagranicznych marek dzięki czemu mamy pewność soczyście zielonej trawy.

Brukarstwo – doskonała jakość oraz najlepsze ceny zarówno materiału jak i robocizny.

Oferujemy towary i usługi tylko najwyższej jakości. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami możemy Państwu zaoferować atrakcyjne ceny roślin, których nie spotkają Państwo w żadnym sklepie.